Ющенко категорично проти урізання повноважень Черновецького

Президент заявив, що розмежування посад мера Києва та голови КМДА призведе лише до спекуляцій.

Президент України Віктор Ющенко заявив, що він категорично проти розмежування посад мера Києва та голови КМДА.

Якщо депутати ухвалять відповідний закон, він його не підпише, пообіцяв глава держави.

"Я не підпишу, тому що, на моє глибоке переконання, це не покращить систему правління в Києві", - пояснив він.

На думку Ющенка, мотивацією для ухвалення такого закону є виключно спекуляції двох політичних сил у парламенті та бажання перерозподілити столичні повноваження на користь Верховної ради. "Це не раз вже так було", - сказав президент.

Він нагадав, що минулі дострокові вибори Київради та мера столиці, проведені, на його думку, з мотивів політичної доцільності. Це призвело до того, наголосив Ющенко, що сьогодні в Київраді "через партійне протистояння неможливо прийняти жодного здорового рішення".

"Я упевнений, що посилення політичної конфронтації в Києві є помилковим, і цією дорогою не варто йти", - констатував глава держави.

Він також припустив, що після ухвалення закону про розмежування повноважень мера і голови КМДА Київрада перебере на себе повноваження органу виконавчої влади, і це лише погіршить ситуацію в столиці.

Нагадаємо, 10 червня парламент почав процес розмежування повноважень голови Київської міської державної адміністрації та мера Києва.

Тоді ж тимчасова слідча комісія ВР повторно виступила з пропозицією відсторонити Леоніда Черновецького від посади міського голови. Його звинувачують в низці незаконних рішень, зокрема, що стосується земельних ділянок, та неправомірному використанні столичного бюджету.

Голова ТСК Кирило Куликов наголосив, що рішення Конституційного суду стосовно продовження повноважень столичного мера Леоніда Черновецького до 2012 року "вб’є столицю України".

Читайте також:

Черновецький: у Києва немає грошей на Євро-2012

У Черновецького порадили Ющенку не звертати уваги на Раду

Рада рекомендувала відсторонити Черновецького

Ющенко назвав Київ "театром абсурду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: