Ющенко каже, що контролюватиме коаліцію БЮТ та ПР

Президента турбують наміри нового об'єднання переглянути Конституцію.

Віктор Ющенко заявляє, що де-факто коаліція БЮТ і Партії регіонів створена, але він не допустить реалізації їхнього плану щодо ревізії Конституції, у тому числі щодо обрання президента у парламенті.

Про це Ющенко сказав сьогодні на прес-конференції у Києві з президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном.

Президент вкотре заявив, що створення коаліції між БЮТ і Партією регіонів почалося ще 2 вересня.

"Утворення цієї коаліції дуже ймовірне, власне кажучи, формально вона вже створена", - сказав президент, зауваживши, що він не може сказати, що є прихильником такої коаліції.

"Бо за таким політичним альянсом Україну чекає ряд подій неприємного характеру, а в деяких моментах - навіть непрогнозованих подій", - сказав Ющенко.

На його думку, коаліція, побудована не на демократичних та національних інтересах, може стати серйозним викликом для української демократії. При цьому президент нагадав події 2 вересня у Верховній раді, коли, за його словами, "маленький експромт прем’єр-міністра" щодо співпраці з Партією регіонів продемонстрував демонтаж демократичних перетворень.

Ющенко зауважив, що нова коаліція може стати, крім іншого, серйозною загрозою - до досить глибокої ревізії української Конституції.

При цьому президент, посилаючись на повідомлення у ряді ЗМІ, сказав, що, за деякою інформацією, коаліція між БЮТ і Партією регіонів може бути створена лише після внесення змін до Конституції. Зокрема, йдеться, за його словами, про обрання президента у парламенті.

"Я переконаний: це речі, які руйнують українську демократію і не відповідають нашим прагненням. Це відкине Україну в сфері стабільності і демократії. Тому я як президент цього не допущу", - заявив Ющенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: