Ющенко каже, що у Верховній раді сидять бандити (відео)

Віктор Ющенко закликає правоохоронні органи розслідувати діяльність контрабандних угруповань, у координації яких підозрюються народні депутати.

Про це він повідомив, виступаючи сьогодні на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Ющенко повідомив, що за останні 9 місяців було порушено на 13% більше справ за фактами контрабанди, ніж у попередній період.

При цьому вартість вилучених предметів становить 5,5 млрд. грн. "Це суттєво більше, ніж рік тому", - сказав Ющенко.

Верховна рада
УНІАН
У парламенті знайшли бандитів
Він констатував, що на сьогодні контрабанда залишається надзвичайно прибутковим нелегальним бізнесом. За словами президента, контрабандою займаються не "романтики-одинаки", а добре організовані і оснащені групи.

Ющенко зазначив, що переважна більшість справ, яка стосується контрабанди, порушуються за фактом, а не проти конкретних осіб.

Президент сказав, що це перше питання, яке у нього виникає до компетентних органів: "Чому ми боїмося відкривати справи проти конкретних людей, які цю контрабанду організовують?".

За його словами, добре, що СБУ інформує його про наявність контрабандних груп, але разом з тим погано, що невідомо, що це за групи, і ким керуються.

Після цього Ющенко повідомив, що СБУ до засідання РНБО підготувала матеріали, в яких зазначила перелік груп з їх назвами та особами, які займаються їх координацією. Він назвав як приклад декілька з них.

Зокрема, за його словами, відповідно до довідки СБУ, в Україні діє група "Добряки", її діяльність координують депутати від такої-то фракції разом з представниками податкової адміністрації. Також президент назвав групи "Вороб'ї", "Хромого", яку, за словами Ющенка, координує депутат від однієї з "вічних партій", групу "Брокард".

Ющенко висловив своє обурення, як же правоохоронні органи борються з контрабандою, якщо діяльність цих груп координують недоторканні. Він зазначив, що не може назвати прізвища депутатів та назву фракції, тому що справи не доведені до суду.

Разом з тим президент закликав СБУ та Генеральну прокуратуру провести розслідування і довести ці справи до кінця, щоб була можливість проінформувати про це суспільство.

ВідеоПрезидент сьогодні скликав засідання РНБО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: