Ющенко каже, що у Верховній раді сидять бандити (відео)

Віктор Ющенко закликає правоохоронні органи розслідувати діяльність контрабандних угруповань, у координації яких підозрюються народні депутати.

Про це він повідомив, виступаючи сьогодні на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Ющенко повідомив, що за останні 9 місяців було порушено на 13% більше справ за фактами контрабанди, ніж у попередній період.

При цьому вартість вилучених предметів становить 5,5 млрд. грн. "Це суттєво більше, ніж рік тому", - сказав Ющенко.

Верховна рада
УНІАН
У парламенті знайшли бандитів
Він констатував, що на сьогодні контрабанда залишається надзвичайно прибутковим нелегальним бізнесом. За словами президента, контрабандою займаються не "романтики-одинаки", а добре організовані і оснащені групи.

Ющенко зазначив, що переважна більшість справ, яка стосується контрабанди, порушуються за фактом, а не проти конкретних осіб.

Президент сказав, що це перше питання, яке у нього виникає до компетентних органів: "Чому ми боїмося відкривати справи проти конкретних людей, які цю контрабанду організовують?".

За його словами, добре, що СБУ інформує його про наявність контрабандних груп, але разом з тим погано, що невідомо, що це за групи, і ким керуються.

Після цього Ющенко повідомив, що СБУ до засідання РНБО підготувала матеріали, в яких зазначила перелік груп з їх назвами та особами, які займаються їх координацією. Він назвав як приклад декілька з них.

Зокрема, за його словами, відповідно до довідки СБУ, в Україні діє група "Добряки", її діяльність координують депутати від такої-то фракції разом з представниками податкової адміністрації. Також президент назвав групи "Вороб'ї", "Хромого", яку, за словами Ющенка, координує депутат від однієї з "вічних партій", групу "Брокард".

Ющенко висловив своє обурення, як же правоохоронні органи борються з контрабандою, якщо діяльність цих груп координують недоторканні. Він зазначив, що не може назвати прізвища депутатів та назву фракції, тому що справи не доведені до суду.

Разом з тим президент закликав СБУ та Генеральну прокуратуру провести розслідування і довести ці справи до кінця, щоб була можливість проінформувати про це суспільство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: