Ющенко кличе всіх на Донеччину

Донецький регіон за економічним потенціалом є одним з найперспективніших в Україні.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це заявив Віктор Ющенко в Донецьку на щорічному міжнародному інвестиційному саміті Донецької області, який він відкрив разом зі своїм польським колегою Лєхом Качинським.

З точки зору економічного потенціалу Донецький регіон є одним з найбільш перспективних - підтвердженням цього є й те, що на нинішньому інвестиційному саміті представлено понад 300 інвестиційних проектів орієнтовною вартістю 10 млрд. грн., сказав Ющенко.

Ющенко з особливою приємністю привітав учасників і організаторів інвестиційного форуму, які, незважаючи на поточні економічні проблеми, вирішили провести цей захід.

"Для мене є показовим моментом, що ми сьогодні в Донецьку проводимо інвестиційний форум, українсько-польський саміт. У той час, коли значна частина ділового світу з ранку до вечора говорить про кризу, ми з вами говоримо про завтрашній день", - сказав він.

Глава держави вкотре висловив впевненість, що Україна зможе успішно подолати наслідки світової фінансової кризи, яка торкнулася багатьох національних економік. "Україна не є винятком, але ми здолаємо цю кризу. Якщо ми будемо об`єднані, ми вийдемо з неї швидко і ефективно", - сказав він.

За словами президента, в рамках запобігання рецесії економіки йдеться про забезпечення високого попиту на продукцію галузей, які зазнали втрат внаслідок змін світової кон`юнктури, створення фіскальних стимулів, кредитну підтримку, змін тарифної політики тощо. Ющенко висловив сподівання, що сьогодні парламент прийме необхідні законодавчі зміни для запровадження цих та інших антикризових кроків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: