Ющенко: Кожен українець заборгував 6,5 тисяч гривень через Тимошенко

Ющенко розкритикував Тимошенко за нераціональну кредитну політику.

Кредитна політика прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко є самогубною для прийдешньої влади і означає колосальну кризу, вважає президент країни Віктор Ющенко.

"Те, що зробила Тимошенко - це крах держави на найближчі 2-3 року. Суспільство не знає, до якої глибини пішла ерозія наших можливостей. За останні 8 місяців заборгованість країни виросла з 80 мільярдів до 300 мільярдів", - заявив Ющенка.

Ющенко вважає ситуацію, що склалася, катастрофою, яка приведе до пенсійної і зарплатової кризи.

"Тільки на одні відсотки, щоб їх виплатити, по кредитах, які узяла Тимошенко за останні 8 місяців, наступного року потрібно з бюджету виплатити 22 мільярди гривень", - сказав президент.

Глава держави також відзначив, що зараз у Вашингтоні знаходиться українська делегація, мета якої - отримання ще одного боргу.

"Тимошенко займає кожен вівторок по 800-900 мільйонів гривень під 32% на 3-6 місяців...Зараз кожен українець заборговував 6,5 тисяч гривень. Вісім місяців тому боргів на одного українця, в середньому, були 1 тисяча 200 гривень. Ще таке царювання, такий прем'єр на 6-7 місяців - у нас не буде, чим здачу давати", - сказав Ющенко.

Ющенко і раніше неодноразово піддавав критиці політику діючого прем'єра. Нещодавно він заявив, що в Україні встановлена диктатура прем'єр-міністра.

"Намалювали нам тигра з бубликом і думаємо, обирати, чи не обирати. Другий у британському костюмі - знову думка: обирати, чи не обирати. Не ці ознаки повинні бути", - вважає він.

Читайте також:

Ющенко: Україні не потрібна сильна рука

Янукович заявив, що Ющенко і Тимошенко провалили іспит

Ющенко розповів про диктатуру "тигра з бубликом" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: