Ющенко: країною керують вбивці, рецидивісти, педофіли і фірмові казнокради

Ющенко заявляє, що балотуватиметься на другий строк, щоб забезпечити українську незалежність і демократію.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що йде в президенти, щоб не допустити згортання демократії в країні.

Про це глава держави сказав, виступаючи на майдані перед будівлею Центрвиборчкому після того, як здав документи на реєстрацію кандидатом у президенти.

Він подякував всім, хто прийшов на майдан, наголосивши: "Я впевнений, що ми разом, і в мене немає сумніву, що ми переможемо".

Він підкреслив, що хоче пояснити, чому він пішов на такий крок. "Щоб, не дай Бог, в когось не виникла думка, що я, Ющенко Віктор Андрійович, думаю про владу. Ні! Справа не в цьому", - сказав президент.

Він зауважив, що хоче, щоб всі подивилися, що робиться сьогодні в українській політиці.

"Чи не здається вам, що те, що відбувається в урядовій політиці, парламентській політиці – це є загрозою для двох самих святих речей – нашої незалежності і нашої свободи. Чи не здається вам, що стеля в нашій хаті опускається. Що дихати з кожним днем стає все важче і важче", - зауважив він.

Він також розкритикував те, що сьогодні урядова політика перетворюється в шоу та концерти. Ющенко підкреслив, що не можна допустити ситуацію, коли вже сьогодні країною керують "вбивці, рецидивісти, педофіли, чи люди, яких можна назвати фірмовими казнокрадами"

Президент наголосив, що це не може бути майбутнім України. "Я переконаний, що це неправильна влада, тому коли ми говоримо про альтернативу, то в нас є лише два шляхи – повернутися назад, допустити, щоб вони повернули нас назад, або нагадати їм, чому Ющенко пішов у політику", - сказав президент, додавши, що він пішов в політику для того, щоб забезпечити українську незалежність і демократію.

Він вкотре висловив свої тези про те, що Україна, яка 350 років мріяла про незалежність, повинна ще багато чого зробити, аби її народ став державницькою нацією.

Також він наголосив, що необхідно відроджувати національну мову, культуру, традиції, пам’ять. Повторив свою думку президент і щодо неможливості збереження незалежності країни без збереження демократії.

Як повідомлялося, президент Віктор Ющенко вирішив балотуватися на другий термін як самовисуванець. Президент планує почати передвиборчу агітацію після реєстрації кандидатом у президенти і вести її у неробочий час.

Голова Секретаріату Віра Ульянченко сказала, що з'їзд "Нашої України", який відбудеться 8 листопада, обов'язково підтримає його висування і стане основною рушійною силою кандидата в президенти.

Читайте також:

Ющенко подав документи до ЦВК на реєстрацію його кандидатом у президенти

1 листопада Ющенко влаштує другий Майдан

Ющенко йде на вибори як самовисуванець

Ющенко агітуватиме за себе у вільні від роботи години

ВідеоЮщенко пояснив, чому балотується на другий строк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: