Ющенко: криза через зміни до Конституції

Президент України Віктор Ющенко запевнив американських конгресменів, що для України відносини із США є стратегічними.

Сьогодні під час зустрічі з представниками Конгресу США В.Ющенко зосередив увагу на подальшій європейській, євроатлантичній інтеграції України і вирішенні політичних проблем. Йдеться про просування країни до ЄС та НАТО, майбутні вибори до Верховної Ради і вдосконалення політичної реформи.

Глава держави підкреслив, що приєднання України до євроструктур "є ключовим національним пріоритетом". При цьому він акцентував увагу конгресменів, що для України відносини із США є стратегічними і зараз вони набирають особливої ваги. "Наша стратегічна мета – це європейська Україна, Україна, інтегрована в європейські процеси, асоційована в політичні процеси світу", – зазначив В.Ющенко. За словами Президента, ця тема не є простою, втім, він особисто та його команда роблять все, "щоб ця дорога наблизилася".

Глава держави акцентував на важливості укладення поглибленої угоди з ЄС, оскільки це є "точка мобілізації, яка нам потрібна, щоб рухатись вперед". Також він зазначив, що є багато факторів, які ускладнюють цей шлях, одним з яких є політичний. На думку Президента, спекуляції в політичних колах не є протиріччями всередині нації. "У нації немає такого загостреного сприйняття проблеми Схід-Захід, як вона представлена на політичному рівні", – підкреслив В.Ющенко.

Парламентська криза в Україні, наголосив В. Ющенко, виникла через зміни до Конституції 2004 року. Президент також зазначив, що наполягає на введенні імперативного мандату.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: