Ющенко ліквідував суд, який зупинив його указ про дострокові вибори (відео)

Віктор Ющенко ліквідував Окружний адміністративний суд міста Києва.


Про це йдеться в указі президента "Питання мережі та кількісного складу суддів адміністративних судів України" від 13 жовтня 2008 року, оприлюдненому на офіційному сайті глави держави.

Цим же указом, президент з 14 жовтня 2008 року утворив Центральний окружний адміністративний суд міста Києва у кількості 37 суддів та Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва у кількості 22 суддів.

Як стало відомо УНІАН від поінформованих джерел, відповідне подання від Міністерства юстиції України на ім’я президента було внесено за підписом одного із заступників міністра юстиції.

Як повідомляв ТСН.ua, 10 жовтня Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом БЮТ припинив дію указу президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів". Суд також заборонив Центральній виборчій комісії проводити будь-які засідання, пов`язані з організацією позачергових виборів у ВР.

8 жовтня народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв заявив про намір Ющенка ліквідувати ряд апеляційних судів, які розглядали резонансні справи, пов’язані з главою держави та керівниками його Секретаріату. "Таким чином, знайдено унікальний спосіб розправи з неугодними судами через ліквідацію цих судів", - наголосив Соболєв.

Того ж 8 жовтня міністр юстиції України Микола Оніщук заявив, що президент, відповідно до Конституції, має право ліквідовувати, утворювати чи реорганізовувати суди.

ВідеоЮщенко ліквідував суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: