Ющенко літає по Україні за рахунок дружини

Більше третини річних доходів Катерини Ющенко - близько 200 тисяч гривень - було витрачено лише на дві поїздки президента.

Президент Віктор Ющенко здійснює приватні та передвиборчі перельоти у різні куточки України за рахунок своєї дружини Катерини.

Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на відповідні оплачені квитанції.

Так, за інформацією видання, лише дві поїздки "приватно-виборчого" характеру, здійснені президентом за останні півтора місяці, з’їли більше третини річних доходів Катерини Ющенко - близько 200 тисяч гривень.

Зокрема, 26 жовтня, за три дні до реєстрації кандидатом у президенти, Ющенко відправився у рідну Хоружівку за підтримкою перед походом на вибори.

На запит видання до Секретаріату президента з проханням роз’яснити, за чий кошт було здійснено переліт Ющенка до Хоружівки, послідувала відповідь, що президент літав до Хоружівки вертольотом Державного авіапідприємства "Україна" за кошти своєї дружини.

Як свідчить рахунок-фактура, надана секретаріатом президента, за підготовку і здійснення рейсу Київ-Козин-Хоружівка-Козин-Бориспіль дружина Ющенка сплатила 30 тисяч 99 гривень 47 копійок.

Крім того, 23 листопада Ющенко побував у Тернополі, де поїхав на похорон однокурсника. Рейс "Київ-Тернопіль-Київ" знову обслуговувало авіапідприємство "Україна" за рахунок Катерини Ющенко.

Поїздка на похорон друга Ющенка літаком Ту-134 обійшлася значно дорожче, ніж політ на гелікоптері до Хоружівки - у 166 тисяч 971 гривню, зауважує видання.

Обидва рахунка-фактури, хоч і стосуються перельотів з інтервалом у місяць, датовані одним днем і мають послідовні номери №33 та №34. Так, рахунок-фактура за переліт, здійснений раніше, до Хоружівки, має №34. А за переліт, здійснений пізніше, до Тернополя, має №33.

Склавши суми, витрачені на два приватні перельоти Ющенка, виходить близько 200 тисяч гривень. Це приблизно третина офіційно задекларованих дружиною президента доходів - у 2008 році вона заробила 549 тисяч гривень.

Нагадаємо, що Ющенко витратив на зарубіжні візити більше 21 млн гривень.

Читайте також:

Ющенко витратив на зарубіжні візити 21 млн гривень

Ющенко уникнув Вітренко за допомогою вертольота

Ющенко: діди будуть пишатися мною на тому світі

Ющенко: я кожен день роблю канонічні речі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: