Ющенко має вп'ятеро більше резиденцій, ніж його колеги з Європи

В українського президента 14 офіційних резиденцій. В його російського колеги - 10, а у глав європейських держав і того менше - по дві-три.

Президент України Віктор Ющенко має у своєму розпорядженні більше десятка офіційних резиденцій.

При цьому, наприклад, у президента Чехії лише одна офіційна резиденція - справжній замок у стилі бароко в Ланах, неподалік від Праги. У лідерів Латвії, Німеччини та Угорщини по дві резиденції, у глави Французької республіки – шість. Максимально до Ющенка наблизився лише президент сусідньої Росії, в якого 10 маєтків.

Вперше відкрив завісу таємниці над державними резиденціями в Україні голова ДУСі Ігор Тарасюк в 2005 році. За його словами, їх 14, і вони призначені для перших державних осіб і прийомів.

Найвідоміші - Маріїнській палац, пансіонат Синегора на Прикарпатті, кримські дачі у Форосі і в районі Мухалатка (Ялта). Ще в розпорядженні ДУСі декілька особняків в Києві і будинок в приміському селищі Конча-Заспа, пише журнал "Кореспондент" в п'ятницю, 13 березня.

Попри значну кількість представництв, в оточенні Ющенка кажуть, що улюблених у нього всього дві. Одна в Криму, у Форосі, більше відома як дача Горбачова. А інша - в селищі Гута на Західній Україні, частина офіційної резиденції Синегора, де Ющенко відзначав цього року свій 55-річний ювілей.

Хоча більше глава держави любить запрошувати друзів до себе на особисту дачу, в село Нові Безрадичі під Києвом. Там у нього величезна колекція предметів українського народного побуту і трипільської культури. "Старі часи" Ющенка хоче відтворити в головній офіційній резиденції країни - Маріїнському палаці.

А нещодавно стало відомо, що інвестиційна компанія "Східна інвестиційна група" має намір подарувати президенту України ще одну резиденцію - в елітному котеджному містечку "Посольська Гута" в селі Проців (Бориспільського р-ну Київської обл.) вартістю до 11 млн. євро.

Читайте також:

Ющенку подарують дачу за 11 млн. євро

Балога хоче приватизувати палац графів Шенборнів

Гуцули зупинили кортеж Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: