Ющенко: Мазепа би мною тішився

Глава держави висловив жаль з приводу того, що нинішні українські політики нехтують стратегічними інтересами розвитку держави.

Президент Віктор Ющенко стверджує, що Україна напередодні чергових президентських виборів опинилася перед складним політичним викликом. Ситуацію в країні Ющенко порівняв з тією, що склалася за часів Мазепи й Грушевського.

"Або ми обираємо шлях, де демократія реалізується, або дві мегафракції демонтують демократію", – висловив президент свої міркування в інтерв’ю регіональним ЗМІ.

Глава держави висловив жаль з приводу того, що передвиборча тактика у поглядах українських політиків домінує перед стратегічними інтересами розвитку держави. "Боляче, коли перемагають політики-тактики, а не політики-стратеги. Бо тактики думають про 17 січня, а не 2017 рік. Народ збагне це, але може вже бути пізно", – цитує президента прес-служба глави держави.

Наводячи паралелі з української історії, він висловив переконання, що його політикою минулих 5 років "тішилися б Іван Мазепа, Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Грушевський, Августин Волошин". При цьому глава держави додав, що за часів Грушевського і Мазепи Україна стояла перед таким складним політичним викликом.

У зв’язку з цим Ющенко закликав негайно внести зміни до Конституції і закону про вибори президента, наголосивши, що "без таких змін подолати деформації в українській владі неможливо".

"Без внесення змін до Конституції і Закону про вибори ми не зможемо демонтувати те деструктивне, що сьогодні є в організації українського ладу і влади. Проблема не в демократії, проблема не в тому, що демократія не може дати відповідь на те, як зробити владу віддану, прозору, некорумповану. Демократія знайде відповідь", – сказав президент.

Читайте також:

Регіонали бачать Ющенка в ролі російського імператора і духовного наставника

Ющенко пообіцяв піти з політики - він її ненавидить

Ющенко: Україна прожила "чудові чотири роки" за мого президентства

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: