Ющенко: ми ніколи не принижували Росію

Ющенко заявляє, що взаємовідносини між Україною і Росією "мають бути продуктивними", і каже, що ніколи не принижував Росію, радше, навпаки.

Президент України Віктор Ющенко знову заявляє, що діалог між Україною і Росією має бути продуктивним.

Про це він сказав під час зустрічі з жителями Полтавської області в суботу.

"Росія - це наш стратегічний партнер, де у нас є великі інтереси. І нам все треба робити, щоб діалог між Україною та Росією був продуктивний, без образ, з відповідною повагою, з відповідною тональністю, і до нації, і до народу і до лідерів держави ", - сказав президент.

Ющенко відзначив, що сьогодні деякі говорять про напруженість українсько-російських відносин. Президент з цим згоден, проте вважає, що ця напруженість виникла не з вини України.

"Ми не зробили кроку, який би принижував або росіянина, або Росію як державу. Швидше, ми зробили зворотне. Але це питання зростання, питання позиції, яку треба відстояти", - зазначив Ющенко.

Аодночас, як відомо, Ющенко заявляв, що не дозволить Росії диктувати Україні, як їй облаштовувати власне життя.

При цьому він підкреслив, що відносини, "в яких є старший і молодший", неприйнятні для нашої держави. "Ми рівні: ми не перші, але й не другі", - заявив президент. За його словами, для встановлення взаємоповаги між обома країнами ще треба докласти зусиль.

Ющенко переконаний, що політика безпеки є суверенною справою кожної держави. Він відзначив той факт, що за останні кілька років число громадян, що підтримують інтеграцію України до НАТО, значно зросла.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, відповідаючи на питання про те, хто є нашим, російським кандидатом на виборах президента України, усміхнувшись, сказав: "Віктор Андрійович Ющенко, оскільки його я частіше за інших згадую в своїх публічних виступах".

Читайте також:

Ющенко не дозволить Росії давати інструкції Україні

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Ющенко: я подавав, подаю і буду подавати руку російському керівництву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: