Ющенко: мільйонам українців може не вистачити пенсій

Президент заявив, що бюджет Пенсійного фонду базується на нереальних макропоказниках, а також нереальних показниках держбюджету.

Дефіцит бюджету Пенсійного фонду в квітні становить близько 3 млрд гривень. Про це сьогодні на нараді з представниками Пенсійного фонду заявив президент Віктор Ющенко.

"Під загрозою отримання пенсій мільйонами людей", - сказав президент.

Він, зокрема, зазначив, що в квітні до бюджету Пенсійного фонду надійшло 10,7 млрд гривень. У той же час сума витрат становила 13 млрд гривень.

Крім того, залишок, який на початку року становив 3,5 млрд гривень, майже весь був використаний у січні-березні. За словами президента, сьогодні цей залишок становить 0,5 млрд гривень.

Ющенко наголосив на непродуманому плануванні бюджету Пенсійного фонду, що базується на нереальних макропоказниках, а також нереальних показниках державного бюджету.

Разом із тим Ющенко зазначив, що, станом на 24 квітня, Пенсійний фонд заборгував державному бюджету 7,9 млрд гривень, зокрема за квітень ця заборгованість зросла майже на 3 млрд гривень.

Він підкреслив, що тільки за допомогою внесення змін до бюджету, а також зміни макропоказників можна збалансувати бюджет Пенсійного фонду.

Нагадаємо, згідно з постановою уряду від 11 березня, за підсумками 2009 року дефіцит бюджету Пенсійного фонду становитиме 13 млрд 53 млн 39,7 тис гривень: дохідна частина - 151 млрд 89 млн 52,8 тис гривень, витратна - 164 млрд 142 млн 92,5 тис гривень.

Читайте також:

СП: Тимошенко приховує від Ющенка і народу реальний стан економіки

ЄС закликає Україну підвищити пенсійний вік

У Пенсійному фонді виникла дірка у 7 мільярдів

Ющенко попросив Тимошенко скасувати частину антикризових постанов

ВідеоЮщенко про дефіцит бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: