Ющенко: "Мистецький арсенал" буде названо ім'ям Мазепи

Президента здивувало, що на відкритті першої виставки в музейному комплексі були присутні Тимошенко, Литвин та Богатирьова.

Президент Віктор Ющенко сподівається на те, що культурно-художньому й музейному комплексу "Мистецький арсенал" буде присвоєне ім'я гетьмана Івана Мазепи.

Про це він сказав під час відвідування виставки "Із глибин..." в "Мистецькому арсеналі".

"У мене немає сумнівів, настане час і найбільший на просторах України музей буде названий ім'ям гетьмана Івана Мазепи", - сказав він.

Президент зауважив, що виставкова площа музею становить понад 57 тис. кв. м - а це більше ніж площа всіх музеїв Києва разом узятих.

При цьому Ющенко був приємно здивований присутністю на виставці прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, секретаря Ради національної безпеки та оборони Раїси Богатирьової, голови Верховної ради Володимира Литвина, а також міністрів.
З його слів, це свідчить про загальнонаціональне значення музею.

"Цим ми хочемо сказати: шановна владо, шановні чиновники, це панукраїнський проект, це загальнонаціональний проект", - сказав Ющенко.

Глава держави подякував працівникам музею, діячам культури й мистецтв, меценатам і будівельникам за внесок у створення й розвиток "Мистецького арсеналу".

На виставці "Із глибин..." представлені експонати з 14 музеїв, галерей мистецтв, заповідників, які відображають розвиток української пластики, починаючи із Трипільської культури (4-3 до н.е.) і закінчуючи сучасною дерев'яною скульптурою 21 століття.

У липні Київська міська рада передала в постійне користування державному підприємству "Культурно-художній і музейний комплекс "Мистецький арсенал" земельну ділянку 9,747 га на вулиці Мазепи (колишня Січневого повстання), 28-30 у Печерському районі.

Читайте також:

Тимошенко забрала гроші в "Мистецького арсеналу" і віддала їх "Феофанії"

Мистецький арсенал збагачують експонатами, відібраними в інших музеїв

Гроші на Мистецький арсенал візьмуть зі стабфонду

"Мистецький арсенал" переплюне Лувр
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: