Ющенко: моя дружина не працює у ФБР, там мало платять

Президенту набридло пояснювати, що його дружина Катерина Ющенко - не агент американських спецслужб, а українка.

Президент Віктор Ющенко вважає, що він більше за всіх постраждав від утвердження в Україні свободи слова.

"Скільки сліз я бачив у своєї дружини, коли приходиш ввечері додому… Скільки раз я пояснював, що вона (моя дружина) не агент ФБР, вона українка", - сказав Ющенко.

Виступаючи на Конгресі української інтелігенції у Переяслав-Хмельницькому глава держави ще раз торкнувся теми, що Катерина Ющенко "агент американської спецслужби". Цього разу він віджартувався, що "дружина сказала, що у ФБР мало платять".

Водночас президент наголосив, що він готовий і надалі терпіти поширення подібних чуток, оскільки без збереження свободи слова не можлива демократія.

На засіданні 16 грудня у Верховній раді прозвучала доповідь нардепа від ПР Володимира Сівковича, який очолює тимчасову слідчу комісію з розслідування справи отруєння Ющенка під час президентської кампанії 2004 року.

З доповіді випливає, що ніякого отруєння не було, і що Генпрокуратура інсценізує якесь розслідування. Водночас йшлося про телефонну розмову якогось "Романа" з невідомою "Мартою" щодо контактів з агентами спецслужб США. Мовляв, ця "Марта" може бути Катериною Ющенко.

Натомість після доповіді Сівковича виступив Роман Зварич. Він наголосив, що Роман –це він, а Марта – це дружина його брата, американський лікар, і він "сто разів" говорив про це Сівковичу.

Читайте також:

Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

Дружина Ющенка клянеться, що вона не американка

В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

Дружина Ющенка влаштовує йому скандали на півдня через гардероб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: