Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Український президент вважає лист Дмитра Мєдвєдєва закликом до українців не голосувати за кандидата Ющенка.

Президент України Віктор Ющенко розцінює лист президента Росії Дмитра Мєдвєдєва в свою адресу як заклик до українців не голосувати кандидатуру Ющенка на президентських виборах, заявив глава держави, виступаючи з нагоди Дня української дипломатії.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 11 серпня направив відкрите послання українському колезі, в якому назвав політику України в роки президентства Віктора Ющенка відходом від принципів дружби і партнерства з Росією.

Мєдвєдєв також повідомив про рішення поки не направляти на Україну нового російського посла. 13 серпня Ющенко відповів Мєдвєдєву на послання, виразив розчарування позицією президента Росії.

"Його можна прочитати в одному тільки контексті: Шановні українці, вибирайте кого завгодно, тільки не Ющенко, оскільки Ющенко це той єдиний політик, який формує європейський демократичний курс", - заявив глава української держави про свою позицію до листа російського президента.

Раніше Ющенко назвав "епізодами" непорозуміння у відносинах між Україною та Росією.

"Те, що ми не маємо російського посла, – це епізоди, і переконаний, що здоровий глузд тут переможе. І я десятки разів подавав, подаю і буду подавати руку російському керівництву – не хилячи голову, не зраджуючи принципи формування незалежної політики держави. І давати ще раз і ще раз шанс на розвиток нормальних відносин", - наголосив Ющенко.

Читайте також: 

Порошенко: зустріч Ющенка і Мєдвєдєва залежить від позиції Росії

Мєдвєдєв поскаржився американцям на Ющенка

Більшість росіян підтримали позицію Мєдвєдєва щодо Україн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: