Ющенко на два дні полетів в Азербайджан

Під час візиту відбудуться зустрічі президента з першими особами Азербайджану й підписання низки двосторонніх документів.

Президент України Віктор Ющенко відбув з дводенним офіційним візитом до Азербайджану.

Згідно з програмою візиту, 9 квітня Ющенко проведе зустріч з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Після цього відбудеться перше засідання Ради президентів України та Азербайджану у розширеному складі.

Під час візиту заплановано підписання низки двосторонніх документів, зокрема, Дорожньої карти українсько-азербайджанського співробітництва на 2009-2010 роки, протоколу про внесення змін до міжурядової угоди про військово-технічну співпрацю; документа міжрегіональної співпраці, а також плану консультацій між Міністерствами закордонних справ обох країн на 2009-2010 роки.

У п’ятницю, 10 квітня, Ющенко зустрінеться з головою азербайджанського парламенту Октаєм Асадовим, а також відвідає Бакинський слов’янський університет. Після цього Ющенко візьме участь у церемонії відкриття меморіальної дошки на честь першої української дипломатичної місії в Азербайджані 1919-1920 років.

У цей же день Ющенко повернеться в Україну.

Читайте також:

ЦВК обіцяє ящик шампанського тому, хто назве дату інавгурації президента

Американці вважають Яценюка київським Обамою

Ющенку не вдалося зустрітися з Обамою

Група Кириленка пішла проти Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: