Ющенко на Говерлі пообіцяв вдруге стати президентом

Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах - "бо ми разом, і нас багато, і нас не подолати".

Президент Віктор Ющенко переконаний у своїй перемозі на виборах президента у 2010 році. Про це він заявив на мітингу 18 липня перед черговим сходженням на Говерлу.

"Я хочу тут офіційно оголосити, що іду в президенти в січні 2010. І що не менш важливо - ми з вами переможемо, як перемогли в 2002 і в 2004 році, бо ми разом, і нас багато, і нас не подолати. Слава кожному з вас і слава нашій любій Україні", - заявив він.

"Ми ідемо на цю гору не з пустими руками, наша гора перед нами, наша гора попереду і ми її здобудемо", - символічно описав президент свій намір.

Як відомо, саме з Говерли Ющенко починав свої кампанії 2002 і 2004 року. У суботу на Говерлі сцена президента булла виконана в помаранчевому кольорі, на якому було зображено символіка "Нашої України" 2002 року.

Серед здобутків свого першого президентства Ющенко назвав утвердження свободи думки й слова, а також свободи вибору.

"Вже 4 роки існує фундаментальна свобода вибору, і тільки від тебе залежить, хто буде президентом чи прем'єром", - наголосив Ющенко. "Із кожним днем ми все більше повертаємо почуття національної гідності", - зазначив він.

Також президент відніс до своїх здобутків "найкращі темпи економічного розвитку за ці 4 роки", коли "вдвічі збільшили ВВП, вдвічі збільшили бюджет країни і вдвічі мінімальну зарплату", в 4 рази зросли пенсії.

"Коли я став президентом, у нас було 8 мільярдів інвестицій, зараз 36. Ці показники одні з найвищих не тільки в Східній Європі, на континенті", - зазначив Ющенко.

До своїх здобутків президент відніс, що на 20% зросла народжуваність, зросла кількість усиновлених дітей.

Нагадаємо, 18 липня президент Віктор Ющенко здійснює сходження на найвищу точку в Україні – гору Говерлу. У такий спосіб президент та всі бажаючі відзначають День проголошення Державного суверенітету України. Для Ющенка сходження на найвищу точку України є 35-тим за рахунком.

У сходженні беруть участь активісти партії "Наша Україна", представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, народні депутати України, делегації з регіонів, громадськість.

Читайте також:

Ющенко іде в президенти, тому що він самодостатній

Ющенко на Говерлі збиратиме сміття

Гуцули просять Ющенка не брати на Говерлу всю свою свиту

Тимошенко: у Помаранчевій революції ми обрали не тих лідерів

ВідеоЮщенко пообіцяв стати президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: