Ющенко на Говерлі збиратиме сміття

Люди з Івано-Франківщини, підписи яких стоять під листом, ніякого стосунку до нього не мають і свої підписи не ставили.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Палійчук спростовує інформацію про те, що гуцули виступають проти сходження президента Віктора Ющенка на Говерлу.

За словами Палійчук, у пресі з’явилися публікації про те, що "нібито, гуцули виступають проти сходження на Говерлу за участю президента України Віктора Ющенка".

"Наскільки мені відомо, люди з Івано-Франківщини, підписи яких стоять під розповсюдженим листом, ніякого стосунку до нього не мають і свої підписи не ставили, - заявив Палійчук. – Говерла є чистою, і всі підходи до неї з боку Прикарпаття прибрані. Якщо з чийогось боку є сміття, то його треба прибрати, а не робити різні заяви".

Палійчук не виключив, що поява в ЗМІ такого листа може мати політичний підтекст.

Губернатор зауважив, що сходження на Говерлу не є суто партійною акцією "Нашої України". За його словами, девіз акції: “Чиста Говерла – чиста Україна!”.

"Кожен учасник сходження отримає поліетиленовий кульок і по дорозі назад прибиратиме сміття", - зауважив він, додавши, що акція не є масовою.

Нагадаємо, 18 липня президент Віктор Ющенко планує здійснити сходження на найвищу точку в Україні – гору Говерлу. Вже традиційно у такий спосіб президент та всі бажаючі відзначають День проголошення Державного суверенітету України.

Сходження розпочнеться з мітингу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України, в якому візьмуть участь активісти партії "Наша Україна", представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, народні депутати України, делегації з регіонів, громадськість.

16 липня керівники громадських організації краю розповсюдили відкритий лист до глави держави, в якому закликали його утриматись від сходжень на Говерлу.
За словами авторів листа, після кожного такого масового сходження "довго відходять гори, люди й тварини, позаяк під час цих акцій і після них маємо паралізований рух автотранспорту, гори сміття, гектари стоптаних альпійських лук".

Читайте також:

Гуцули просять Ющенка не брати на Говерлу всю свою свиту

Ющенко погуляв на полонині з вівчарами

Гуцули зупинили кортеж Ющенка

Ющенко зійшов на Говерлу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: