Ющенко надіється змінити Конституцію ще за час свого правління

У президентському Секретаріаті вірять, що депутати вже незабаром схвалять запропонований Ющенком проект змін до Конституції.

У Секретаріаті президента стверджують, що є реальний шанс, що зміни до Конституції будуть затверджені до президентських і парламентських виборів.

Про це журналістам заявив заступник голови Секретаріату президента Ігор Попов.

Він вважає, що ухвалення президентського проекту Конституції можливе шляхом досягнення компромісу між главою держави та політичними силами у парламенті стосовно окремих положень нового варіанту Основного закону.

В свою чергу інша заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук зазначила, що затвердження президентського проекту Конституції може відбутися до кінця цього року. Найвірогідніше, це відбудеться восени, додала вона.

Нагадаємо, вчора, 31 березня президент передав спікеру ВР Володимиру Литвину власний проект нової Конституції і запропонував депутатам розглянути його як першочерговий. Крім того, повний текст нової Конституції опублікований на сайті глави держави.

Однією з найбільш кардинальних змін у цьому проекті Конституції вважається створення двопалатного парламенту – нижньої Палати депутатів, та верхньої – Сенату. Саму ж Верховну раду пропонується назвати Національними зборами.

Більшість політиків різко розкритикували ці зміни. Також експерти вважають, що нова Конституція не буде затверджена парламентом.

Читайте також:

Депутати скоротили каденцію Ющенка, щоб він не скоротив каденцію ВР

СП: Ющенко оскаржить у суді перенесення виборів президента

Вибори президента відбудуться 25 жовтня 2009 року

Янукович за тиждень напише нову Конституцію

ВідеоКонституцію змінять цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: