Ющенко нагадав міліції, що вона присягала не Луценку, а Україні

Ющенко пожурив Луценка за агітацію в робочий час, і порадив міліціонерам не брати приклад з шефа.

Президент України Віктор Ющенко закликає правоохоронні органи пам’ятати, що вони присягали на вірність Україні, а не на вірність міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.

Ющенко закликав працівників міліції забезпечити правопорядок у день виборів.

"На жаль, міністр внутрішніх справ займається політичною роботою і йому ніколи професійно відповідати за довірену йому ділянку роботи – для нього важливіша агітація", - сказав Ющенко.

При цьому він звернув увагу керівників органів внутрішніх справ – начальників УВС, начальників РВВС, що "люди в погонах складали присягу на вірність народу України, а не на вірність Луценко. І тому забезпечення належного правопорядку, дотримання законності є обов’язок особливої ваги, який мають реалізувати люди в погонах".

Ющенко серед важливих завдань правоохоронців назвав охорону приміщень виборчих комісій, при цьому він підкреслив, що міліціонери не повинні покидати виборчі дільниці в день голосування ні на хвилину.
Також важливим є завдання охорони бюлетенів, супроводження членів комісій, які транспортують протоколи.

Крім того, Ющенко підкреслив, що правоохоронці мають звернути увагу на те, що сьогодні є "багато комбінаторів", які хочуть повторити події 2004 року, коли, наприклад, в Херсонській області на дому проголосували 35-40% виборців.

Також важливими завданням для правоохоронних органів він назвав забезпечення правопорядку і недопущення провокацій.

"Підкреслюю, що Кримінальний кодекс щодо фальсифікацій виборів має виконуватись", - сказав Ющенко, підкресливши, що правоохоронні органи мають встановити суворий контроль за виборчим процесом відповідно до закону, і жорстко реагувати на будь-які порушення або спроби фальсифікації.

Нагадаємо, раніше Юрій Луценко добився скасування рішення суду, яке забороняло йому в робочий час агітувати за кандидата в президенти Юлію Тимошенко.

Читайте також: 

Луценко через суд добився дозволу агітувати за Тимошенко

Суд зобов’язав Луценка утриматися від агітації в робочий час

Луценко: прихильники Януковича готуються до "окупації" Майдану

ВідеоЮщенко нагадав міліції, що вона присягала не Луценку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: