Ющенко нагородить Фірташа орденом "За заслуги"

У Батурині президент вручить ордени Дмитру Фірташу, Олексію Івченку, Вадиму Новинському та Сергію Таруті.

З нагоди Дня соборності президент України Віктор Ющенко проведе у Батурині церемонію нагородження видатних представників національної еліти, повідомляє його прес-служба.

У програмі візиту глави держави зазначається, що він нагородить орденом "За заслуги" III ступеня голову ради директорів компанії "ГрупДФ" Дмитра Фірташа.

Ордени "За заслуги" III ступеня за вагомий особистий внесок у створення національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" в Батурині сьогодні також отримають глава Наглядової ради АТ "Єврогазбанк" Олексій Івченко, президент АТ "Смартхолдінг" Вадим Новинський, генеральний директор АТ "Арселор Міталл Кривий Ріг" Жан Роберт Жує.

Очікується, що орденом "За заслуги" II ступеня буде також нагороджений глава ради директорів компанії "Індустріальний союз Донбасу" Сергій Тарута.

Дмитро Фірташ є співвласником газового посередника RosUkrEnergo, з яким у прем’єр-міністра Юлії Тимошенко склалися складні відносини. Після численних гучних заяв RosUkrEnergo "відлучили" від газового ринку України.

Такий пункт міститься у контракті "Нафтогазу" та "Газпрому", підписаному у Москві 19 січня. Президент неодноразово заявляв, що не схвалює укладену домовленість.


Читайте також:

Фірташ готує судовий позов до "Газпрому"
Ющенко погодиться виконувати газову угоду Тимошенко
Замерзаюча Європа вручила Путіну орден

ВідеоЮщенко роздав нагороди в Батурині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: