Ющенко нагородив званням заслуженого працівника культури ворожбита

Відомий мольфар та цілитель Василь Нечай передав подяку президентові "за високу оцінку його роботи".

Мольфар та цілитель Василь Нечай
Мольфар та цілитель Василь Нечай
Керівник аматорського фольклорно-етнграфічного ансамблю дримбарів "Струни Черемоша" Василь Нечай отримав звання "Заслужений працівник культури". Мешканець села Верхній Ясенів Василь Нечай - відомий в Україні мольфар та цілитель передав подяку президентові Віктору Ющенку "за високу оцінку його роботи в ансамблі, де він співає вже 40 років".

Високу державну нагороду Нечаю вручив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Палійчук.

Також звання "Майстер народної творчості" 2-го ступеня отримала народна майстриня Параска Хома. Сьогодні, на церемонії вручення високих державних нагород в Івано-Франківську, відзнаку Параски Хоми отримала її невістка - Стефанія. За її словами, Параска Хома працює, малює і дуже задоволена. Лише цього року Параска Хома зорганізувала 5 виставок. Останні – у столичному музеї ім. Тараса Шевченка та у приміщенні Верховної ради.

"Твори Параски Хоми отримали чудові відгуки. Високу оцінку їм дали навіть жителі з-під Московії, які оглянули виставку. Задоволеними залишилися Ніна Матвієнко та ще багато митців та народних обранців", - стверджує Стефанія.

"Єдине, за що прикро, - зауважила невістка Параски Хоми, - не вдалося подарувати картину майстрині для Лікарні майбутнього. Бо ані Ющенко, ані його дружина Катерина не відвідали виставку Параски Хоми. За її організацію в Києві ми дуже вдячні лише нашому земляку – Степану Гавришу. На жаль, функціонери від культури, - зізналася Стефанія, - не приділили належної уваги до організації виставок Параски Хоми в столиці".

Читайте також:

Ющенко нагородив свого брата Хрестом Івана Мазепи

Ющенко роздав найвищі ранги своїм вірним спікерам

Ющенко присвоїв звання Героя України ще одному підлеглому

Ющенко присвоїв звання Героя України нардепу, який "засвітився" у справі педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: