Богатирьова та Грищенко миритимуть Україну з Росією (відео)

Віктор Ющенко створив міжвідомчу стратегічну групу з питань українсько-російських стосунків.

Про це заявила секретар Ради національної безпеки та оборони Раїса Богатирьова.

Вона підкреслила, що очолювати групу доручено секретареві РНБО, тобто їй.

Групі доручено проаналізувати договірну базу між Україною і Росією, відновити її в рамках Великого договору між двома країнами.

"Друге: стратегічна група виконуватиме завдання з розробці механізму, я б його назвала "діалогом постійної дії". У нас багато конфліктних питань, питання ці вважаються за багато політиків незручними в двосторонніх стосунках - і ці питання нам треба буде вирішувати, і пропонувати, як вийти в практичну площину з цих складних питань", - додала Богатирьова.

В обов'язки стратегічної групи входитимуть переговори, розробка документів, які б дали можливість швидко вийти на взаємоприйнятні рішення.

Крім того вона повідомила, що Віктор Ющенко призначив посла України в Росії Костянтина Грищенка спеціальним представником України з розвитку відносин з Російською Федерацією.

Коментуючи цей указ сам Грищенко на цьому ж брифінгу зазначив, що на сьогоднішній день не все гаразд в українсько-російських відносинах, і насамперед "не все в порядку в тональності наших відносин".

Разом з тим, за словами посла, якщо особливо в умовах кризи Україна і Росія будуть разом вживати необхідних заходів, то це дасть змогу обом країнам вийти з неї з найменшими втратами.

Грищенко додав, що обом країнам доведеться багато попрацювати над ефективністю новоствореної українсько-російської міжвідомчої групи. Окремо він зазначив, що українські державні органи мають виступати з єдиною лінією, таким чином, щоб "ми працювали на вирішення, а не на загострення" усіх питань.

Нагадаємо, у вересні Раїса Богатирьова висловила думку, що Україні слід шукати захисту від російської агресії. Одним із способів знайти такий захист секретар РНБО назвала вступ України до НАТО.

ВідеоБогатирьова та Грищенко помирять Україну з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: