Ющенко наказав прокурорам повернути борги із зарплат

Президент скористався своїм єдиним важелем для впливу на підприємства, які затримують виплату зарплат працівникам.

Президент України Віктор Ющенко доручив органам прокуратури перевірити дотримання підприємствами законодавства про оплату праці.

Глава держави в ефірі телеканалу "Інтер" повідомив, що десять днів тому дав доручення генеральному прокурору та обласним прокурорам протягом двох тижнів здійснити перевірку всіх українських підприємств, особливо державної форми власності, на предмет виплат працівникам заробітних плат.

"Кожна копійка виручки, яка буде надходити на рахунок підприємства будь-якої форми (власності), буде направлена на повернення (боргів) із заробітної плати. Це в мене єдиний важіль, який є у президента, через прокуратуру поставити до відома, що керівники підприємств, які не виплатили зарплату, будуть відповідати в правовій площині", - наголосив глава держави.

Як відомо, за даними Держкомстату, в Україні заборгованість із виплати заробітної плати з початку поточного року збільшилась на 45%, або на 534,4 млн гривень, і на 1 квітня становила 1 млрд 723 млн 061 тис гривень (на 1 січня заборгованість складала 1 млрд 188,7 млн гривень). Порівняно з 1 березня, заборгованість по Україні збільшилась на 4,9%.

30 квітня прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко запевнила, що в бюджетній сфері немає заборгованості із зарплат.

Читайте також:

Депутати так і не знизили собі зарплати

В Україні зменшилися борги із зарплат і кількість безробітних

Ющенко заборонив виплачувати зарплати з благодійних внесків

Майже 100% українців відчули наслідки кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: