Ющенко на нараді наказав прокурору виплюнути жуйку

Під час колегії в Генпрокуратурі Віктор Ющенко розкритикував співробітників прокуратури і МВС.

Президент України Віктор Ющенко під час колегії в Генпрокуратурі зробив зауваження одному з прокурорів, який жував жуйку.

"Я добре розумію, що переді мною сидять самі генерали, - почав виступ Ющенко, обвівши поглядом зал. - Дехто, правда, жуйку жує..."

Сказавши це, президент подивився на одного з учасників колегії, який сидів в перших рядах.

"Виплюньте негайно! На пляжі будете це робити", - скомандував Ющенко і через кілька секунд саркастично додав: "Спасибі за те, що проковтнули".

Перші півгодини Віктор Ющенко присвятив критиці на адресу правоохоронних органів. Він заявив, що розслідування кримінальної справи про вбивство Валерія Олійника підтвердило неефективність роботи силовиків.

Претензії глави держави адресувалися також співробітникам прокуратури і МВС, проте більше за всіх дісталося прокурору Кіровоградської області Геннадію Тюріну.

"Субота, неділя, робочий день - не має значення. Ліс, полювання, лазні, дівчатка... Шановні, совість потрібно мати!" - обурювався президент.

При цьому він кілька разів з жалем відзначив, що не може вплинути на кадрові перестановки в правоохоронних органах.

Нагадаємо, під час колегії Ющенко закликав генпрокурора Олександра Медведька і міністра внутрішніх справ Юрія Луценка здійснити кадрові ротації для посилення ефективності роботи своїх відомств.

"Я хочу, щоб у Олександра Медведька вистачило мужності зробити ті перестановки, які давно назріли", - сказав президент, додавши, що він готовий виступити партнером в даному процесі.

Читайте також:

Ющенко: в одній спайці з "феодалом" Лозінським були правоохоронці

Ющенко: міліція і прокуратура - "загнилі" системи

Луценко не каратиме свого підлеглого через "полювання на людину"

СБУ: справу Лозінського розкрито

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: