Ющенко наказав, щоб з голови Пукача не впала жодна волосина

За словами Ющенка, розслідувати вбивство Гонгадзе - справа честі. "Бо це змагання між двома силами: добра і зла", – додав він.

Президент Віктор Ющенко доручив керівникам Генпрокуратури і СБУ забезпечити максимальну безпеку життя Олексія Пукача, затриманого у вівторок.

"Я вчора дав доручення, щоб волосинка не впала з голови Пукача, щоб він знаходився на території, яка щосекунди контролюється на предмет безпеки його життя", – цитує слова президента його прес-служба.

Ющенко підкреслив, що відповідальність за це поклав персонально на заступника генпрокурора Миколу Голомшу та керівника СБУ Валентина Наливайченка.

За інформацією президента, перший допит генерала був дуже результативним і засвідчив його готовність співпрацювати зі слідством.

"Я думаю, суспільство стане свідком великих новин", - зазначив президент.

Ющенко ще раз назвав затримання Пукача знаковим кроком, який матиме гучний розголос у світі, в українському суспільстві і політикумі.

"Справа честі для мене – це розслідування справи про вбивство Гії Гонгадзе. Бо це змагання між двома силами: добра і зла", – сказав Ющенко.

"Та операція, яка була здійснена вчора СБУ і Генпрокуратурою, це той вінець, якому можна аплодувати. Сьогодні Україна стає свідком завершення найпринциповішої кримінальної справи. Принциповість тут полягає не лише в тому, що відновиться справедливість закону, а й в тому, що вона відновиться навіть щодо дій, які вчинили найвищі посадові особи", – додав він.

Нагадаємо, генерал Олексій Пукач, який 6 років ховався від слідства, був затриманий ввечері 21 липня у Житомирській області. Восени 2003 року Олексій Пукач був затриманий за підозрою у знищенні документів, що свідчили про стеження за журналістом Георгієм Ґонґадзе, а після звільнення зник.

На початку 2005 року йому пред'явили заочне звинувачення у вбивстві журналіста.

Читайте також:

Хто такий Олексій Пукач

Генпрокуратура допитувала Пукача всю ніч

У Ющенка кажуть, що Пукача затримали за його дорученням

Пукача допитують в Генпрокуратурі

ВідеоЮщенко про вбивство Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: