Ющенко наказав уряду за рік підготувати Україну до вступу в НАТО

Кабмін повинен ефективно вирішити багато завдань "у суспільно-політичній, соціально-економічній, оборонній та інших сферах.

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів розробити Річну національну програму з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

Текст відповідного указу розміщено на сайті глави держави.

Ющенко просить уряд передбачити заходи на один рік і перспективні заходи на три-п`ять наступних років, спрямовані на ефективне вирішення багатьох завдань у суспільно-політичній та соціально-економічній сферах, у сфері оборони та державної безпеки, у сферах ресурсного забезпечення та безпеки інформації.

Кабмін має забезпечити погодження в установленому порядку зі стороною НАТО проекту Річної національної програми з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору та внести у двомісячний термін проект програми на затвердження.

Нагадаємо, нещодавно Україна взяла участь у суперечливих навчаннях НАТО, які пройшли в Грузії. Проти проведення цих навчань активно виступала Росія, під її впливом від участі у них відмовилися Казахстан, Молдавія і Сербія. Також участь у навчаннях не взяли Вірменія, Латвія та Естонія, втім вони мотивували це економічними проблемами.

Навчання були військово-штабними і проходили без застосування зброї і військової техніки.

Читайте також:

Українці взяли участь у навчаннях НАТО в Грузії

В Грузії офіційно стартують навчання НАТО

Ющенко допоможе ООН здолати сомалійських піратів

Росія звинуватила НАТО в спробі повернути холодну війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: