Ющенко наказав винайти вакцину проти "свинячого грипу"

А поки в Україні ще немає вакцини, МОЗ радить громадянам загартовуватися, вживати більше вітамінів і більше бувати на сонці.

Президент Віктор Ющенко дав доручення розглянути можливість виробництва власної вакцини проти грипу A/H1N1.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Василь Князевич, розповідаючи про підсумки зустрічі з главою держави.

Він розповів, що на сьогодні ця вакцина лише виробляється, а в Україні поки що з цього приводу нічого не досліджується. Тому, за його словами, необхідно переглядати наукові підходи до виробництва вакцин.

"Будемо робити державну програму з цього приводу", - сказав він, висловивши думку, що в будь-якому випадку ця вакцина має бути безкоштовною для громадян.

Міністр зазначив, що президент дав ряд інших доручень, які мають сприяти готовності України восени зустріти можливу епідемію цього вірусу, або будь-якої іншої його форми.
Князевич підкреслив, що протягом літа буде проводитися активна робота, яка дасть можливість правильно відреагувати на загрозу.

Користуючись нагодою, він порадив громадянам і самим готуватися до епідемії, зокрема, загартовуватися, вживати більше вітамінів, більше бувати на сонці.

Говорячи про випадок захворювання грипом A/H1N1 в Україні, Князевич підкреслив, що на сьогодні загрози немає і вірус локалізований.

"Наш студент, який виявився медиком, два роки працював у США. Він зараз знаходиться вдома, здоровий і в його оточенні ні в кого не виявлено захворювання", - сказав він.

Читайте також:

 У Європі підтверджено перший випадок смерті від "свинячого грипу"

Епідемія свинячого грипу в Україні очікується восени

Свинячий грип ходитиме планетою два роки

У світі оголосили пандемію свинячого грипу

ВідеоЮщенко наказав винайти вакцину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: