Ющенко намагався зробити Медведчука винним у своєму отруєнні - ЗМІ

Один з ключових свідків у справі отруєння Віктора Ющенка Володимир Сацюк дав сенсаційні свідчення.

Один з головних свідків у справі отруєння Віктора Ющенка, екс-заступник глави СБУ Володимир Сацюк, який зараз проживає у Москві і має російське громадянство, заявив, що Секретаріат президента пропонував йому дати фальшиві свідчення у цій справі в обмін на повернення генеральського звання та посади в СБУ.

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на власне розслідування. Журналісти УП стверджують, що одержали доступ до стенограми допиту Сацюка в Москві, проведеного нещодавно Тимчасовою слідчою комісією Верховної ради.

Сацюк стверджує, що у січні цього року СП пропонував йому надати свідчення про те, що нібито отруєння Ющенка було організоване екс-головою Адміністрації президента Кучми Віктором Медведчуком.

Посередником, стверджує УП, виступила Світлана Гуменюк – людина, яка багато років працювала помічницею Романа Безсмертного, який зараз обіймає посаду заступника глави Секретаріату президента.

Колишній заступник голови СБУ стверджує, що він не погодився на умови Секретаріату президента.

За інформацією джерел, є свідчення про те, що приїзд Гуменюк особисто курувався Віктором Ющенком, який нібито неодноразово дзвонив Роману Безсмертному, щоб дізнатися "чи вилетіла людина до Сацюка".

"Українська правда" стверджує, що звернулася за коментарями і до Романа Безсмертного і до його помічниці Світлани Гуменюк, але Безсмертний на зв’язок не вийшов, а Гуменюк лише підтвердила сам факт зустрічі з Сацюком та поклала трубку.

Джерела "Української правди" стверджують, що після приїзду до Києва Світлана Гуменюк була на допиті в Генпрокуратурі разом із Безсмертним.

Слідча комісія, за даними УП, збирається ініціювати порушення кримінальної справи за фактом створення хибних доказів та версій при розслідуванні отруєння Ющенка.

Одним з перших комісія допитала Миколу Черемухіна – екс-першого заступника керівника СБУ в Харківській області, який є близькою людиною Сацюка. За словами одного з працівників апарату комісії, "Черемухін надав депутатам документальні докази введення слідства в оману".

Читайте також:

В Росії допитали свідка у справі про отруєння Ющенка

Заступник генпрокурора: версій по отруєнню Ющенка має бути більше

Ющенко переконаний, що комісія Ради перешкоджає розслідуванню його отруєння

Генпрокуратура "переконливо рекомендує" не коментувати отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: