Ющенко наполягає на демонтажі пам’ятника Леніну

Пам’ятників тоталітарного режиму в Україні необхідно демонтувати, стверджує Ющенко і звинувачує людей у неправильному виборі депутатів.

Президент України Віктор Ющенко наполягає на необхідності демонтажу пам’ятників тоталітарного режиму в Україні.

Про це глава держави сказав у місті Прилуки Чернігівської області, де він узяв участь у закладенні каменю на місці будівництва пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Президент нагадав присутнім про відповідальність за їхній вибір: "Ви обрали депутатів, які до сьогоднішнього дня, напередодні вшанування 76 роковин Голодомору, не можуть наважитися прийняти рішення про зняття того пам’ятника (Леніну). Ви вибрали депутатів, які не можуть відрізнити національну позицію від байдужості".

Ющенко також висловив сподівання, що ситуація зміниться, коли всі це зрозуміють, то Україна буде іншою. "І динаміка буде іншою, і ми будемо жити з українським прем’єром, з українською владою", - наголосив президент.

"Я хочу бачити Україну з власною пам’яттю, - сильною, демократичною і вільною", - підсумував Ющенко.

Нагадаємо, Ющенко не вперше закликає знищувати пам'ятки комунізму."Час позбавити нашу землю від цих сатанинських символів, остаточно відправити комуністичних кумирів на звалище історії", - сказав він у жовтні на Прикарпатті.

Читайте також:

Ющенко відкрив музей жертв комунізму

Ющенко закликав назвати імена катів і знищити "сатанинські символи" комунізму

Ющенко прирік тих, хто заперечує факт Голодомору і репресій

Топ-10 найгірших пам'ятників часів незалежності

ВідеоЮщенко наполягає на демонтажі пам’ятника Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: