Ющенко: Навіть собака за 4 місяці розуміє українську

Ющенко визначив мову, як перший чинник у шкалі національних цінностей.

Виступаючи на Конгресі української інтелігенції в Криму, Віктор Ющенко зазначив, що у шкалі національних цінностей на першому місці стоїть мова.

Він підкреслив, що знати та спілкуватися можна і треба багатьма мовами, але державною повинна бути лише українська. "Це мова ідентичності, тотожності", - наголосив президент.

Президент зауважив, що не знати української мови – це соромно. Ющенко розповів, що одного разу на дипломатичному прийомі до нього підійшов Посол в Україні однієї з колишніх республік Радянського Союзу.

"Він мені каже: "Пане прем’єр-міністр, я хочу вам доповісти – за 4 місяці свого перебування в Україні я засвоїв, вивчив українську мову. Більше того, за ці 4 місяці я свого собаку видресував на українські команди"", - розповів Ющенко.

Раніше Ющенко назвав спекуляціями обіцянки лідера Партії регіонів Віктора Януковича зробити російську мову другою державною.

"У мене запитання, Віктор Федорович: якщо ти переконаний, що це є відповіддю на твою політичну позицію, чому за 5 років найбільша фракція парламенту, плюс комуністи, плюс команда Литвина, так і не поставили це питання у парламенті і не вирішили за 5 секунд?", - зазначив Ющенко.

Читайте також:

Ющенко: Обіцянки зробити російську мову державною - спекуляція

Російськомовні організації України оприлюднили передвиборчу вимогу

Янукович: нереально заборонити говорити російською мовою
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: