Ющенко навмисно дискредитує СПУ?

Лідер фракції СПУ у Верховній раді Бокий звинувачує президента Ющенка та опозицію в проведенні кампанії з дискредитації Соцпартії.

Іван Бокий
Іван Бокий не вперше виступив з критикою президента Ющенка. (Фото: spu.in.ua)

Лідер фракції Соціалістичної партії України у Верховній раді Іван Бокий звинувачує президента Віктора Ющенка й опозицію в проведенні кампанії з дискредитації Соціалістичної партії.

Про це він сказав на прес-конференції в п'ятницю.

"Не секрет, що останнім часом, в останні дні особливо, підсилилися нападки на Соціалістичну партію з боку колишньої опозиції, на лідера соціалістів Олександра Мороза - з боку президента. Є всі підстави стверджувати, що ця атака на СПУ є скоординованою", - сказав Бокий.

З його слів, особливу позицію в такій кампанії займає не стільки парламентська опозиція, скільки одна з опозиційних політичних сил - громадянський рух "Народна самооборона". 

"Народна самооборона" - це спеціально створене президентом і олігархами формування для того, щоб попаcлося, помародерствувало на електоральному полі СПУ", - сказав Бокий.

На думку парламентарія, така кампанія з дискредитації його партії ініційована олігархами, яким невигідна політика СПУ, спрямована на продовження політреформи й заборону продажу землі.

"Економічні інтереси змушують сьогодні олігархів єднатися в боротьбі проти Соціалістичної партії", - сказав Бокий.

Як повідомляло агентство, Ющенко дорікає голові Верховної ради Олександру Морозу в тому, що він надмірно цінує свою посаду та з цієї причини порушує домовленості щодо проведеня дострокових парламентських виборів 30 вересня цього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: