Ющенко назвав бюджет Тимошенко трагедією

Президент Ющенко піддав різкій критиці поданий урядом до Верховної ради проект бюджету на 2009 рік.

"Це не реалістичний бюджет, це є трагедія… Це найбільш безвідповідальний документ і політична авантюра", - зазначив глава держави.

При цьому він наголосив, що уряд несе пряму відповідальність за підготовлений ним проект бюджету. Він закликав докорінно змінити бюджетну політику. На його думку, уряд має запропонувати збалансовану бюджетну політику, а проект дежрбюджету-2009 має бути реальним.

Ющенко також розкритикував макроекономічні показники, заявлені урядом лише 17 грудня. Він зазначив, що такі показники можуть стати колосальною проблемою для державного бюджету на 2009 рік.

"Найбільший удар по темпах і глибині зазнають місцеві бюджети", - заявив Ющенко.

Він додав, що у разі схвалення такого варіанту бюджету, який запропонував уряд, під велику загрозу будуть поставлені міжбюджетні відносини.

Як повідомлялося, 22 грудня Кабмін на позачерговому засіданні затвердив проект державного бюджету України на 2009 рік. Уряд запланував на 2009 рік зростання ВВП на рівні 0,4%, інфляцію – 9,5%. Документ розраховувався, виходячи з курсу 7-7,5 грн./дол.

За інформацією глави уряду Тимошенко, проект державного бюджету на 2009 рік Кабмін підготував з дефіцитом більш як 2% ВВП.


ВідеоЮщенко назвав бюджет Тимошенко трагедією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: