Ющенко назвав Київ "театром абсурду"

Президенту не сподобалося майже все в діях столичної влади - тарифна політика, відсутність бюджету, соціальна напруга і незаконні рішення.

Президент Віктор Ющенко жорстко розкритикував владу Києва і закликав її навести лад в місті.

Про це глава держави заявив на нараді зі столичним керівництвом.

Президент констатував, що в Києві склалася непроста соціальна та економічна ситуація. Зокрема, він звернув увагу на те, що бюджет Києва досі не затверджено, а соціальні протести в столиці “знаходяться на високому рівні”.

Ющенко також вважає, що політичне протистояння в місті, зокрема на рівні Київради, "перевищує всі градуси". Крім того, проблем додає неврегульованість відносин київської влади та Кабміну, особливо у питаннях формування бюджету.

Особливу увагу президент звернув на тарифну політику в Києві, яку він вважає незаконною. "Все це не додає стабільності", - підкреслив Ющенко.

В той же час, він наголосив, що Київ є особливим містом, приклад з якого беруть інші регіони України. "Хотілось би, щоб робота київської влади була прикладом для всієї країни, але, на жаль, ми маємо зворотній взірець", - сказав глава держави.

За словами Ющенка, йому прикро, що Київ став центром соціальних потрясінь, а мер Леонід Черновецький перетворився на об'єкт постійних жартів. Президент зауважив, що деякі рішення КМДА принижують мешканців міста, а в той час місцева влада організовує мітинги на свою підтримку.

"Все це призводить до театру абсурду", - наголосив Ющенко, додавши, що хотів би закликати сьогодні всі сторони конфлікту "охолодити свої емоції і знайти тверезу, здорову відповідь на виклики, які існують у місті".

Нагадаємо, мер Леонід Черновецький через погане самопочуття не прийшов на нараду до президента.

Київську владу там представляють в. о. голови КМДА Анатолій Голубченко, секретар Київради Олесь Довгий, перший заступник голови КМДА Євген Червоненко, а також голови районних державних адміністрацій міста.

Крім того, в нараді беруть участь генеральний прокурор Олександр Медведько, прокурор Києва Євген Блажівський, начальник Головного управління МВС у Києві Анатолій Ярема, міністри та керівники Секретаріату президента.

Читайте також:

Черновецькому стало погано, і він не прийшов до Ющенка

Черновецький сам хотів зустрітися з президентом

Слідча комісія: Черновецький приховав податки на 100 млн.

Ющенко викликав Черновецького на килим

ВідеоЮщенко про київську владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: