Ющенко назвав політику Тимошенко лівою та небезпечною

Президент розкритикував політику уряду, починаючи з 2005 року.

Президент Віктор Ющенко назвав небезпечною, лівою політику уряду Юлії Тимошенко.

Ющенко заявив, що "та політика, яка проводиться, що в 2005-у, що в 2008 роках деякими урядами, м'яко кажучи, її важко назвати ринковою".

"Це, наприклад, коли забороняється в країні, в якій є 6,5 млн. тонн зерна понад норми, продавати зерно або забороняється продавати соняшникову олію, якої у нас більше за всіх у світі. Ми перший виробник в світі - 48% ринку тримаються на українському виробництві, в сім разів більше виробляємо, чим споживаємо, коли м'ясо в Україні завозиться в небувалих об'ємах - 550 тисяч!", - заявив президент.

"Ми говоримо, що це - небезпечна, ліва політика, з власністю так неможна", - сказав Ющенко.

Крім того, президент пригадав ситуацію, коли уряд заявив, що за два роки можна заплатити 135 млрд. грн. індексованих боргів за внесками населення.

"Це нереально! Потім починається 2008 рік, за один місяць видається 6 млрд. грн. і за перші три місяці 2008 року ми маємо річну інфляцію. Ми за перший квартал мали 9,5% інфляції - це річна інфляція. За другий квартал ми вже мали 16%, за рік ми маємо 23%. Тепер подивіться на всю цю нісенітницю", - підкреслив президент.

"Популізм - це така домінанта: як надати людині гарну новину, хай порожню, хай брехливу, але людина любить це слухати, - вважає Ющенко. - Потім, через місяць, коли починається розуміння, яку відповідальність потрібно за це нести, тоді реакції змінюються".

"Якби Росія керувалася такими ж методами, то їх стабфонд можна було б роздати на зарплати впродовж місяця", - заявив Ющенко.

Відповідаючи на питання, як довго працюватиме уряд, Ющенко відповів, що є процедури оцінок роботи уряду, згідно яким президент не має компетенції сьогодні відправити прем'єр-міністра або якогось міністра у відставку.  "Це не моя компетенція відповідно до Конституції", - зазначив президент.

Читайте також:

Ющенко: фінансування Тимошенко не гідне української армії

Ющенко: Черномирдін хотів як краще, а вийшло, як завжди

КС заборонив Ющенку впливати на медичну політику Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: