Ющенко назвав принизливим тон переговорів Тимошенко та Путіна

Українському президенту не сподобалася тональність переговорів Юлії Тимошенко та Володимира Путіна і він відмовився їх коментувати.

Президент Віктор Ющенко називає принизливою тональність останніх переговорів прем’єр-міністрів України і Росії Юлії Тимошенко і Володимира Путіна.

"Мені принизливо коментувати тональність переговорів прем’єр-міністрів України та Росії, - повідомив Ющенко під час робочої поїздки до Чернігівської області.

"Якщо ви не зрозуміли тональність з новин, якщо вас це не принизило, то мені додати нічого", - сказав президент

Він вкотре зазначив, що газові угоди, підписані на початку 2009 року прем’єром з російською стороною, не дають Україні економічну самостійність. За словами президента, переговори були проведені не компетентно й ухвалені рішення суперечать національним інтересам України.

Прем`єр-міністр, в свою чергу, переконана, що між Україною і Росією в січні 2009 року були підписані стандартні європейські контракти на постачання і транзит газу.

Раніше Секретаріат президента заявив, що Юлія Тимошенко на переговорах з Володимиром Путіним виконала лише частину директив Віктора Ющенка.

Нагадаємо, 19 листопада російський та український прем`єри провели переговори в Ялті в рамках засідання російсько-української міжурядової комісії. Серед питань, що обговорювалися, були й газові домовленності. Крім того, Володимир Путін дозволив собі жарти на адресу Ющенка та Саакашвілі.

Читайте також:

Янукович знає, чому Путіну з Тимошенко комфортно

Тимошенко змусить ГПУ порушити справи проти газових боржників

СП: Тимошенко недовиконала вказівки Ющенка по Путіну

Україна не отримала від Росії грошей за транзит газу

ВідеоЮщенко про тон переговорів Тимошенко та Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: