Ющенко назвав ринкову ціну російського газу

Президент України стверджує, що ринкова ціна російського газу для України повинна складати 205 доларів.

Президент України стверджує, що ринкова ціна російського газу для України повинна складати 205 доларів, для Словаччини - 215-218 доларів за тисячу кубометрів.

Ющенко знаходиться з одноденним робочим візитом в Польщі. В середу вдень Ющенко провів двосторонні переговори з президентом Польщі Лехом Качиньським.

"Якщо від ціни російського газу для Німеччини відняти ціну за транзит, то ціна газу для України на вході на 2009 рік має бути 205 доларів", - сказав Ющенко на прес-конференції.

Німеччині "Газпром" поставляє газ за ціною 250-280 доларів за тисячу кубометрів, відзначив він.

"Ціна газу на виході труби на західному кордоні України для Словаччини (з врахуванням ціни транзиту) має бути відповідно 215-218 доларів за тисячу кубометрів", - додав президент України.

Ціна газу для України в 450 доларів, на думку Ющенка, "не є ринковою".

"Газпром" раніше заявляв, що після відмови України від пільгової ціни в 250 доларів за тисячу кубометрів має намір поставляти газ лише за ринковою ціною в 450 доларів.
Президент Польщі знов підтримав свого українського колегу, заявивши на прес-конференції, що "газова криза, що охопила Європу, пов'язана з політикою Росії".

На чотирьохсторонній зустрічі прем'єр-міністрів Росії, Болгарії, Словаччини і Молдови щодо газового питання, яка проходить в резиденції Путіна в Ново-Огарьово, російський прем'єр заявив, що Європа стала заручницею суперечки Росії і України щодо постачання газу для самої України.

Читайте  також:
Росія піднімає ціну на газ для України до 470 доларів
Мєдвєдєв турбується про кишені "близьких йому українців"
Україна готова платити Росії 201 долар за газ. Не більше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: