Ющенко назвав "так званий продаж" ОПЗ ганьбою

Президент впевнений, що Україна не повинна продавати такі підприємства, як Одеський припортовий завод.

Президент Віктор Ющенко вважає ганьбою "так званий продаж" Одеського припортового заводу. Про це він заявив під час церемонії відкриття заводу ТОВ "Церсаніт Інвест" у селі Чижівка Новоград-Волинського району Житомирської області.

На переконання глави держави, на кроки, подібні приватизації ОПЗ, йдуть "герої", які "не відповідають за те, як створити, а думають про те, як в один момент через примху, через приватний інтерес продати і отримати виручку, яка дорівнює платі за газ, спожитий протягом місяця".

"Скажіть будь-ласка, невже це еквівалент? Невже це справедливо? Невже це реалізація українських інтересів?", - обурився Ющенко.

"Наше майбутнє не у розпродажі активів, які створили наші батьки", - додав він.

Нагадаємо, 29 вересня у Києві було проведено конкурс із продажу Одеського припортового заводу. Переможцем конкурсу стала компанія "Нортіма", яка на відкритому аукціоні запропонувала за підприємство найвищу ціну - 5 мільярдів гривень. Втім, конкурсна комісія визнала продаж таким, що не відбувся.

У Фонді держмайна продаж Одеського припортового відмовилися визнавати через низьку ціну, запропоновану за підприємство. За словами в.о. голови Фонду, вартість ОПЗ становить не менше 8 мільярдів гривень. Крім того, він спрогнозував, що наступний конкурс із продажу ОПЗ відбудеться не раніше, ніж наступного року, а претендентів на купівлю заводу звинуватив у змові. Таке саме звинувачення на їхню адресу висловила й прем'єр Юлія Тимошенко.

В той же час, бізнесмен Ігор Коломойський заявив про те, що він та група українських інвесторів у суді оскаржать скасування результатів продажу ОПЗ.

Про намір через суд отримати завод заявили й  представники компанії "Нортіма".

Президент Ющенко зупинив дію розпорядження Кабміну про приватизацію ОПЗ ще 17 вересня, але незважаючи на його указ, конкурс із продажу підприємства таки відбувся.

Читайте також:

Коломойський оскаржить скасування продажу ОПЗ

Продаж Одеського припортового заводу скасовано

Покупець ОПЗ оскаржить скасування продажу заводу в суді

Тимошенко звинуватила претендентів на ОПЗ у змові

ВідеоЮщенко про продаж ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: