Ющенко назвав Тимошенко авантюристкою та “найбільшою загрозою демократії”

Ющенко вважає, що Тимошенко не поведе Україну в НАТО і залишить Чорноморський флот РФ в Криму.

Президент України Віктор Ющенко називає прем`єр-міністра та кандидата в президенти України Юлію Тимошенко “найбільшою загрозою демократії”.

"Але тільки закінчаться вибори, я вам кажу, що у нас стоїть першою загрозою української демократії – Тимошенко", - сказав президент.

Він висловив думку, що після завершення президентських виборів лідер БЮТ намагатиметься утворити коаліцію з Партією регіонів.

"Бо заспокоїтись вона зможе, лише вступивши в черговий раз у конституційний альянс з Партією регіонів", - сказав Ющенко. При цьому він висловив переконання, що Тимошенко і Янукович не будуть сповідувати та захищати національні інтереси.

Глава держави прогнозує, що вони дозволять залишитись Чорноморському флоту РФ на території України, не подадуть заявку на вступ до НАТО тощо.

Крім того, Ющенко вчергове висловив думку, що сьогодні в парламенті немає більшості. Він назвав політичним авантюризмом ту коаліцію, яка начебто існує в парламенті.

"Те, що створила Тимошенко, - це політичний авантюризм, який дискредитує країну, який забирає наш шанс жити демократично", - сказав Ющенко, додавши, що "політична авантюра, яку вона (Тимошенко – ред..) провела, не маючи 226 голосів, призвела до того, що ми вже півтора-два роки маємо парламентську кризу".

Читайте також: 

Тимошенко розповіла анекдот про Януковича і пообіцяла надіслати йому sms

Ющенко перейшов на блатний жаргон

Ющенко продав з аукціону свій мед, а Янукович - чужу картину

Політологи порівняли Януковича з Брежнєвим, а Тимошенко з Катериною II

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: