Ющенко назвав угоду щодо ГТС "колосальним внеском"

Президент впевнений, що угода між Україною та ЄС щодо модернізації української ГТС допоможе Україні інтегруватися в Європу.

Президент Віктор Ющенко переконаний, що домовленості України та ЄС щодо модернізації української газотранспортної системи є великим внеском в стабілізацію ситуації на енергетичному ринку.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з президентом Чехії Вацлавом Клаусом за результатами їхніх двосторонніх переговорів сьогодні у Празі.

Ющенко підкреслив, що Україна відповідально ставиться до забезпечення транзиту газу. Він нагадав про вчорашню міжнародну інвестиційну конференцію в Брюсселі і підписанні за її результатами Спільної декларації Україна - ЄС.

За його словами, ця декларація переслідувала дві мети: Україна прагне інтегруватись в європейський оптовий газовий ринок; Україна планує провести глибокі зміни у своєму газовому секторі.

Ющенко нагадав, що вчора було досягнуто домовленості щодо виділення інвестицій на модернізацію української ГТС.

"Я переконаний, що це колосальний внесок в стабілізацію ситуації", - сказав Ющенко.

Як повідомляв ТСН.ua, 23 березня у Брюсселі відбулась Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, в якій взяли участь президент Віктор Ющенко і прем`єр Юлія Тимошенко.

За підсумками конференції була підписана Спільна декларація ЄС, України та міжнародних фінансових організацій, яка визначатиме основу для надання інвестицій для модернізації української ГТС.

В той же час цю декларацію різко розкритикувала Росія. У Москві заявили, що її інтереси не були враховані і висунули декілька погроз на адресу ЄС та України.

Читайте також:

Росія заморозила урядові відносини з Україною

СП: Європа не бачить альтернативи українській газовій трубі

Росія погрожує Україні "масовим" переглядом газових контрактів

Путін: Росія перегляне відносини з ЄС, якщо її ігноруватимуть

Ющенко не хоче ділити газову трубу з Росією

ВідеоЮщенко про угоду ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: