Ющенко назвав українську міліцію злочинною шайкою

Президент стверджує, що правоохоронна система України не здатна захистити громадян.

Президент Віктор Ющенко на засіданні Ради нацбезпеки та оборони звинуватив правоохоронні органи у змові з метою не розкриття злочинів високопосадовців. "Правоохоронна система живе сама по собі, сама собі звітує і сама собі дає оцінки", - сказав він.

Ющенко згадав події в Голованіському районі кіровоградської області, де "окрім депутата від БЮТ Віктора Лозінського в убивстві громадянина взяли участь керівники місцевої міліції та прокуратури".

"Ми прийшли до ситуації, коли участь у злочині бере правоохоронна система, ця сама правоохоронна система місяцями не може знайти цього злочинця, тому що ворон ніколи не виклює око ворону", - зазначив Ющенко. "Це – одна шайка", - наголосив він.

Водночас президент подякував журналістам, які "єдині реально протидіють корупції та злочинам", виявляючи відповідні факти по всій Україні. "Єдине, чого бояться усі, хто сьогодні є статусними особами – вони бояться публічності. І це чи не найбільша зброя, бо все решту вони ігнорують", - стверджує президент.

"Вони ігнорують прокуратуру, бо у них є мандат, і вони як індійська каста недоторканних безвідповідальні перед законом", - сказав Ющенко.

У зв’язку з цим Ющенко висловив переконня, що в Україні необхідно провести "глибоку реформу" системи боротьби зі злочинністю та корупцією. "Це можливо в контексті конституційної і судової реформи", - сказав він.

За словами глави держави, найслабшою ланкою у системі боротьби зі злочинністю є судова гілка влади. У зв’язку з цим він закликав органи прокуратури та суди "бути аполітичними". На думку Ющенка, керівники обласних управлінь МВС та обласні прокурори мають відповідати за дії своїх підлеглих.

Президент також наголосив, що згідно з даними соціологічних досліджень 75,9% українців відчувають незахищеність, оскільки правоохоронна система країни не здатна захистити громадян. За його словами, до правоохоронних органів громадяни подають у 7 разів більше заяв, аніж реєструється злочинів.

Читайте також:

Тимошенко знову не прийшла до Ющенка на засідання РНБО

Ющенко дорікнув уряду, що в нього немає совісті

У США вважають президентство Ющенка часом втрачених можливостей

Янукович мріє, щоб Ющенко, Тимошенко й Стельмах пішли усі разом

ВідеоЮщенко назвав міліцію злочинною шайкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: