Ющенко визначив наступника Огризка

Президент знає, кого він хоче бачити на чолі МЗС. А відставку з цієї посади Володимира Огризка вважає повністю політичною.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент України Віктор Ющенко визначився з кандидатурою на посаду міністра закордонних справ.

Він підтвердив це в ефірі програми "Свобода на Інтері" ввечері 6 березня. Втім, назвати прізвище претендента Ющенко відмовився.

Відставку Володимира Огризка з посади голови МЗС президент назвав виключно політичним рішенням.

"Безумовно, це відставка політична", - сказав він, додавши, що ця людина прекрасно робила свою справу в зовнішньополітичній сфері.

Президент зазначив, що політичними кроками кризу подолати неможливо. "Як зрозуміти відставку міністра економіки. Яка країна бореться з кризою, не маючи міністра фінансів? Яка країна бореться з кризою, коли в парламенті на позачерговій сесії ставиться питання про недовіру голові Національного банку?" - заявив Ющенко.

За його словами, є неприпустимим, коли "політична доцільність перемагає національний інтерес".

Також Ющенко зазначив, що загалом криза у кожній країні має свої особливості. Тому закликав "не брати кальку" по виходу з кризи з інших країн.

Нагадаємо, 3 березня Верховна рада ухвалила рішення про звільнення міністра закордонних справ Володимира Огризка з посади. За цю постанову проголосували 250 народних депутатів. Зокрема, відставку міністра підтримали 174 депутати від Партії регіонів, 49 - від БЮТ, 27 - від Компартії.

Читайте також:

Ющенко розгляне кандидатуру Тарасюка на пост голови МЗС

Тарасюк не хоче бути міністром закордонних справ

Яценюк не хоче повертатися до МЗС

Огризко попросив Ющенка більше не робити його міністром при Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: