Ющенко назвав заборону грального бізнесу популізмом

Президент пообіцяв протягом чотирьох днів подумати, що робити з рішенням ВР заборонити гральний бізнес в Україні.

Президент Віктор Ющенко провів коротку розмову з представниками грального бізнесу України, які протестують проти заборони роботи казино та залів гральних автоматів.

Близько тисячі працівників грального бізнесу зібрали пікет біля Українського дому, де за участі глави держави проходить форум "Влада та бізнес – партнери".

Учасники акції вимагають забезпечити їм умови для праці. Вони стоять перед Українським домом із транспарантами "Дайте можливість нормально працювати", "Ні - політизації підприємництва", "Ми – громадяни України. Ми маємо право на працю" та з іншими гаслами.

Ющенка пікетувальники зустріли гучними вигуками. Президент підійшов до них і заявив, що має чотири дні на те, щоб ухвалити рішення щодо ухваленого Верховною радою закону про заборону грального бізнесу. При цьому глава держави нагадав свою думку про те, що якщо він просто заветує цей закон, то "вето буде подолано на наступний день".

Ющенко також відзначив, що вважає цей закон популістським, і для розв’язання проблеми запропонував підприємцям направити повноважних представників для проведення консультацій з фахівцями щодо подальшої долі цього закону.

Після цього пікетування Українського дому продовжилося.

Нагадаємо, 15 травня Рада ухвалила закон про повну заборону грального бізнесу в Україні. Документ повністю забороняє діяльність об'єктів грального бізнесу та участь у азартних іграх. Закон підтримала прем'єр Юлія Тимошенко, але досі не підписав президент Віктор Ющенко.

В той же час, заборона не є остаточною. Протягом трьох місяців із дня, коли закон набуде чинності, Кабмін повинен подати на розгляд ВР законопроект про організацію та проведення азартних ігор у спеціально відведених для цього місцях.

В якості ймовірних "українських Лас-Вегасів" зараз розглядаються депресивні регіони на Донбасі, в центральній частині Криму, в Західній і Центральній Україні.

Разом із тим, представники українського грального бізнесу вже подали до держави кілька сотень позовів із вимогою повернути їм гроші, сплачені за отримання патентів.

У разі, якщо позови буде задоволено, місцевим бюджетам доведеться заплатити підприємцям суму приблизно в 0,5 мільярда доларів.

Читайте також:

Бюджетні збитки від заборони грального бізнесу компенсують збільшенням податків

Власники грального бізнесу вимагають півмільярда гривень

У Криму облаштують український Лас-Вегас

В Україні заборонили гральний бізнес

ВідеоПікет працівників грального бізнесу

ВідеоЮщенко вийшов до мітингувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: