Ющенко не бачить конфлікту щодо призову

Президент України не бачить конфлікту щодо термінів переходу армії на контракт, оскільки питання оборонної політики є компетенцією президента.

Осінній призов
УНІАН
Президент наполягає на збереженні призову до 2010 року.
Президент України Віктор Ющенко наголошує, що не існує конфлікту щодо термінів переходу армії на контракт, оскільки питання оборонної політики належить до компетенції президента. Як передає УНІАН, про це голова держави сказав після церемонії складання військової присяги на вірність українському народові молодим поповненням окремого Новоросійсько-Київського орденоносного полку президента України. 

За його словами, "ніякого конфлікту немає" між політичними силами щодо термінів переходу української армії на контрактну основу. При цьому Віктор Ющенко додав, що сьогодні українські збройні сили є добре організованими і не слід чіпати те, що не має проблеми. Він наголосив, що українська армія сильна та високотехнологічна, а також вихована в патріотичному дусі. 

"Внутрішні питання розбудови українського війська віддайте президенту і відповідним органам", - сказав Віктор Ющенко, додавши, що решта питань, зокрема фінансування, виписані в національних законах. 

Президент вважає, що зміни, які відбулися в збройних силах за останні роки, знаходять підтримку як у суспільства, так і в офіцерів. 

Коментуючи законопроект БЮТ і НУ-НС про створення національної гвардії, Віктор Ющенко нагадав про події, які відбулись в Генпрокуратурі декілька місяців тому, коли військовий підрозділ "через людину, яка порушила закон, був заведений у приміщення Генпрокуратури". За його словами, це було свідченням того, як людина зі зброєю може використовуватись "бездарними політиками" для вирішення внутрішніх політичних конфліктів. Він наголосив, що такого більше не можна припустити, тому всіх людей в погонах треба підпорядкувати, що передбачено Конституцією, одній людині - Верховному головнокомандувачу, що передбачено Конституцією. "Є один Верховний головнокомандувач і йому підпорядковані всі військові формування", - сказав президент. За його словами, законопроект, який підготовлений ставить за мету структуризувати силові відомства відповідно до вимог та норм Конституції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: