Ющенко не бачить пріоритетів

В українській політиці відсутні національні пріоритети. Про це завив президент під час спілкування з жителями с. Топильне Черкаської обл.

В українській політиці відсутні національні пріоритети. Про це завив президент України Віктор Ющенко під час спілкування з жителями с. Топильне Шполянського р-ну Черкаської обл.

Віктор Ющенко
Архів
Віктор Ющенко вважає, що Україна повинна визначитися, яким шляхом іти
"Вони повинні бути не залежно звідки ти - з Тернополя або Донецька. А у нас, як тільки починаєш говорити про національний пріоритет, про об'єднання навколо нього, на тебе відразу – компромат. Ніде в світі не ведеться така політика", - сказав Ющенко.

В той же час, президент відзначив, щоб вирішити чи йти Україні в НАТО, країна повинна визначитися, яку стратегію вона вибирає – захисту або протистояння. "Якщо протистояння - будь ласка, треба повернутися на 15-20 років назад у Варшавський договір... Наш бюджет не побудований на нафті і газі, ми не витримаємо гонки озброєнь. Буде як в 1990 р., коли гроші витрачали на ракетні комплекси і в Канаді купували пшеницю, щоб якось звести кінці з кінцями", - сказав Ющенко.

За словами президента, НАТО найповніше відповідає політиці колективної безпеки.

Також глава держави торкнувся питання компенсації знецінених внесків банків СРСР. За його словами, в проекті держбюджету-2008 на дані потреби буде виділено 6 млрд. грн. Ющенко підкреслив, що в даний час на бюджетних рахунках знаходиться 28 млрд. грн. "Проблема в тому, що ці гроші не доходять до людей", - відзначив він.

Відзначимо, під час зустрічі 13 вересня цього року з генеральним секретарем Ради Європейського Союзу, верховним представником ЄС із питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Хав'єром Соланою, глава української держави заявив про те, що стратегічний курс України на європейську інтеграцію залишиться незмінним і цей курс закріплений законодавчо і підтримується переважною більшістю провідних політичних сил в Україні.

В той же час, президент піддав різкій критиці ініціативу Партії регіонів провести референдум щодо вступу України в НАТО. За словами Ющенка, заяви про необхідність проведення подібного референдуму є однозначним сигналом про те, що незабаром вибори і політики, які напередодні виборів починають педалювати ці питання, "піклуються про дестабілізацію в країні".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: