З важким серцем Ющенко підпише "політичний" бюджет

Президент Ющенко пообіцяв підписати держбюджет-2008.

"Я підпишу бюджет. У суботу Володимир Михайлович (Литвин) подасть – я підпишу. Як документ він повинен працювати", - сказав глава держави.

При цьому Ющенко розкритикував прийнятий бюджет і підкреслив, що "не треба приймати бюджет, який понижує соціальні стандарти". Водночас він додав, що "політично не прийняти бюджет – це дуже важка позиція".

"Це важко пояснити людям", - сказав президент. 

Ющенко також заявив, що не бачить в парламенті більшості у 226 голосів.

"У парламенті більшості немає 226. Перша сторона - номінально більшість є, але її немає. Друга сторона – де-факто більшості немає, але за рахунок комуністів, за рахунок корупції ми їх докупимо. Чи буде такий інститут стабільний? Ніколи не буде. Він буде джерелом корупції… Цей парламент ніколи прокурора не посадить, ніколи міліціонера не посадить", - заявив глава держави.

"Якщо ми говоримо про українські суди і українську судову систему… сьогодні судова система контролюється однією політичною силою", - сказав Ющенко.

"Я не буду ініціювати вибори, доки на те немає волі. Але давайте зробимо в парламенті більшість(…) щоб стабілізувати ситуацію", - зазначив Ющенко. 

Як повідомлялося, вчора, 26 грудня, Верховна рада з третьої спроби ухвалила державний бюджет України на 2009 рік.

За документ проголосували 226 депутатів із 335 зареєстрованих у залі. Бюджет на наступний рік передбачає доходи на рівні 237,5 мільярда гривень, витрати на рівні 265,6 мільярда гривень і граничний дефіцит 31 мільярд гривень.

Бюджет також передбачає виділення додаткових 500 мільйонів гривень для Міністерства внутрішніх справ і додаткових коштів на утилізацію боєприпасів Міноборони.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: