Ющенко не буде оскаржувати в суді заборону грального бізнесу

Президент вважає, що заборонивши гральний бізнес, парламент вчинив піар-крок.

Президент України Віктор Ющенко не має наміру оскаржувати в Конституційному суді закон про заборону грального бізнесу.

Під час телемосту зі студентами українських вузів на телеканалі ICTV він нагадав, що застосував вето до закону, який передбачав заборону грального бізнесу в Україні, однак парламент подолав його.

"На жаль, тут компетенція і повноваження президента вичерпані", - сказав Ющенко, зауваживши, що в даному випадку немає предмету неконституційності рішення.

Президент вважає, що протягом трьох місяців, як це передбачено законом, ВР не внесе зміни і доповнення до відповідного законодавства, що призведе до подальшої заборони грального бізнесу.

Глава держави висловив думку, що, заборонивши гральний бізнес, парламент вчинив піар-крок. На його думку, це неправильний крок, який призведе до поглиблення тінізації та криміналізації грального бізнесу.

"Парламент сам дав приклад того, як порушувати закон, як порушувати ті кроки, які були зроблені в рамках оформлення даного бізнесу, тих платежів, які надходили до бюджету, в тому числі й центрального, близько півмільярда гривень, і багато інших речей, які зачіпають права і свободи – і парламент так легко відкинув це", - сказав Ющенко, додавши, що це рішення свідчить про те, що для цього складу Верховної ради права і свободи людини не є цінністю, "а є лише політична доцільність – треба піар пустити".

Нагадаємо, 15 травня Верховна рада ухвалила закон про заборону грального бізнесу. Законом забороняється не тільки гральний бізнес, але й участь в азартних іграх, які передбачають грошовий прибуток для організаторів.

4 червня Ющенко ветував цей закон і запропонував парламенту доопрацювати його з метою реальної заборони цієї діяльності на певний період часу до її жорсткого законодавчого врегулювання. Проте 11 червня парламент 390 голосами подолав вето президента. Всі його аргументи і поправки щодо цього питання народні обранці визнали несуттєвими.

Читайте також:

Литвин може й без Ющенка заборонити гральний бізнес

Тимошенко: грального бізнесу більше немає

Гральний бізнес перенесуть у Чорнобильську зону

Підпал гральної зали у Дніпропетровську: нові подробиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: