Ющенко не дозволить Росії давати інструкції Україні

Відносини між Україною і Росією мають стратегічний характер і повинні бути гармонійними і сусідськими.

Президент України Віктор Ющенко заявив, що не дозволить Росії диктувати Україні, як їй облаштовувати власне життя.

"Я собі ніколи не дозволю неповаги або підвищеною тональності по відношенню до Росії або до російського народу, але я ніколи не дозволю зворотного: не треба давати інструкції моєму народові, як будувати власне життя", - цитує Ющенка його офіційний сайт.

Ющенко нагадав, що відносини між Україною і Росією мають стратегічний характер і повинні бути гармонійними і сусідськими. При цьому він підкреслив, що відносини, "в яких є старший і молодший", неприйнятні для нашої держави. "Ми рівні: ми не перші, але й не другі", - заявив президент. За його словами, для встановлення взаємоповаги між обома країнами ще треба докласти зусиль.

Ющенко переконаний, що політика безпеки є суверенною справою кожної держави. Він відзначив той факт, що за останні кілька років число громадян, що підтримують інтеграцію України до НАТО, значно зросла.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, відповідаючи на питання про те, хто є нашим, російським кандидатом на виборах президента України, усміхнувшись, сказав: "Віктор Андрійович Ющенко, оскільки його я частіше за інших згадую в своїх публічних виступах".

Читайте також:

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Ющенко: я подавав, подаю і буду подавати руку російському керівництву

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: