Ющенко не дозволив Раді привласнити 100 "пивних" мільйонів

Президент висловив переконання, що недоцільно в рік економічної кризи збільшувати видатки на утримання Верховної ради.

Президент Віктор Ющенко наклав вето на закон, яким передбачалось збільшення витрат на утримання апарату Верховної ради на 100 мільйонів гривень за рахунок підвищення акцизу на пиво.

"Я заветував цей закон і сьогодні відправив із супровідним листом до парламенту", - сказав Ющенко.

При цьому він наголосив, що "це не є предметом політичної спекуляції".

Президент висловив переконання, що недоцільно в рік економічної кризи збільшувати видатки на утримання будь-якого державного інституту, зокрема, Верховної ради, це "нелогічно, неетично".

Ющенко переконаний, що передбачені для збільшення видатків 100 мільйонів гривень необхідно направити на цілу низку сфер медицини, зокрема на боротьбу з дитячою онкологією, туберкульозом та іншими захворюваннями.

Нагадаємо, 3 червня Верховна рада підвищила акциз на пиво на 93,5%, – з поточного рівня 0,31 грн за літр до 0,6 грн за літр. Доходи бюджету за рахунок надходжень від акцизного збору планувалося спрямувати, зокрема, на закупівлі інсуліну для лікування хворих на цукровий діабет. Крім того, ці кошти планувалося спрямувати на реалізацію заходів щодо цілодобового водозабезпечення Львова та на реставрацію Шевченківського національного заповідника в Каневі.

Але після того, як закон було внесено на підпис президентові України, стало відомо, що додаткові кошти від підвищення акцизу на пиво Верховна рада має намір спрямувати не тільки на закупівлю інсуліну, а й на утримання свого апарату.

Читайте також:

Литвину необхідні "пивні" мільйони для сплати боргів

Ющенко пропонує потратити мільйони, зароблені на пиві, на охорону здоров’я

97 мільйонів на Раду запропонували "регіонали" і Литвин

Ціни на пиво підвищили, щоб утримувати Верховну раду

ВідеоЮщенко про "пивні" мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: